• 098-59-66-025

Контактна інформація

  • В будні: с 9:00 до 18:00
  • Адреса: м Дніпро, вул.Калинова, 108
  • Самовивіз: Пн-Пт з 9:00 до 14:00
    (узгодження часу і дати)

Муліне Bestex у магазині Твір

Bestex
Театр починається з вішалки, а вишивка картин - з ниточки!

Ми з великим трепетом підбираємо все необхідне для процесу і часто нам доводиться викласти чималеньку суму, що не завжди доречно ... Але саме муліне або ниточки для вишивки Bestex дозволяють нам зберегти витрати вдвічі !!! Та заощадити час на підбір, навіть не так, Вам не знадобиться нічого підбирати бо код квітів відповідає коду муліне DMC!

Для пошуку на нашому сайті Вам потрібно тільки додати цифру 0 перед номером, наприклад, при пошуку номера 347 шукайте 0347 от і все!

Довжина муліне компанії Bestex звичайна - 8 метрів, пасма мають 6 ниток, дуже легко розділяються при необхідності. На дотик нитки приємні, гладкі - процес вишивки протікає легко і приємно. Вишивати ними одне задоволення!

Нитки протестовані і схвалені сотнями вишивальниць! При пранні не линяють, хрестики залишаються рівними і прекрасними! Вони красуються на вишиванках, сукнях, скатертинах і навіть фенечки!

Бренд Bestex постарався на славу! Ці муліне виправдовують усі очікування і демонструють нам, що в Китаї роблять хорошу продукцію на експорт! А ми раді запропонувати її Вам!

Вишивка - це прекрасне рукоділля! Насолоджуйтесь їм! Ниточки Bestex допоможуть Вам у цьому! Рівних хрестиків!

Bestex пропонує

AlfaSystems GoPro GP