• 098-59-66-025

Контактна інформація

  • В будні: с 9:00 до 18:00
  • Адреса: м Дніпро, вул.Калинова, 108
  • Самовивіз: Пн-Пт з 9:00 до 14:00
    (узгодження часу і дати)

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ З МАГАЗИНА ТВІР

Час відправки замовлень після їх повного оформлення


Замовлення оформлені / оплачені до 14:00 будуть відправлені в цей же день. Замовлення оформлені / оплачені після 14:00 — на наступний робочий день після 14:00.


Вартість доставки залежить від обраного Вами оператора зв'язку, віддаленості населеного пункту і сплачується безпосередньо перевізнику на його діючими тарифами.


Основний спосіб доставки замовлень по Україні


Компанія Нова Пошта
Ви можете вибрати один із способів доставки товару:
  • Кур'єром Нової пошти на будинок або в офіс
  • Забрати посилку самостійно з найближчого відділення Нової Пошти

Після відправлення посилки, Вам на вказаний при оформленні адреса електронної пошти буде надіслано номер експрес накладної, за якою Ви зможете отримати і відстежити пересування свого замовлення на сайті компанії «Нова Пошта»


Доставка посилок компанією перевізником Нова пошта зазвичай займає від 1 до 3 діб. Для отримання посилки необхідно обов'язково при собі мати документ з фотографією, що підтверджує особу та номер товарно-транспортної накладної.


Зі списком міст і відділень, в які можлива доставка можна ознайомитися тут.


Зверніть увагу, що доставка до відділення Нової Пошти, що знаходиться в зручному для Вас районі, як правило, дешевше, ніж адресна доставка.Альтернативний спосіб доставки замовлень по Україні:


Лого_Укрпочта
Для населених пунктів, в яких немає відділень Нової Пошти, або за бажанням покупця його замовлення може бути доставлений оператором «Укрпошта»

Для населених пунктів, в яких немає відділень Нової Пошти, або за бажанням покупця його замовлення може бути доставлений оператором «Укрпошта» У разі відправки замовлень Укрпоштою ми застосовуємо якісний пакувальний матеріал, який захистить Ваші замовлення від можливих пошкоджень. Тому при виборі даного типу доставки до загальної суми замовлення буде додана вартість упаковки 5 грн. Зверніть увагу, що доставка платна і вона не враховується в наших калькуляціях. Вам потрібно буде оплатити її у відділенні Укрпошти при отриманні замовлення. Вартість доставки залежить від ваги посилки і визначається тарифами оператора "Укрпошта".


Після відправки товару замовнику висилається лист з номером для відстеження процесу доставки його посилки. Відстежити доставку Укрпошти можна тут.


Локальна доставка по Дніпру:


Для жителів міста Дніпро доступні:
  • Зібране замовлення можна забрати в узгоджений з менеджером час за адресою: вул.Калинова 108 (перехрестя з вул. Янтарна ).
  • Адресна доставка кур'єром компанії "Нова Пошта", в разі 100% передоплати замовлення.
  • Доставка замовлення будь-яким з операторів зв'язку зазначеним вище по тексту.
AlfaSystems GoPro GP